Στα πλαίσια των εκπ/κών προγραμμάτων στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε δράση με την Π.Υ. Άμφισσας στις 30 Μαρτίου 2023.

Έγινε πρώτα ενημέρωση στους μαθητές πάνω σε θέματα σεισμού και πυρκαγιάς από τον προϊστάμενο του Π.Κ. Πολυδρόσου Ανθυποπυραγό κ. Τούντα Ευστάθιο και τον Υπαρχιπυροσβέστη κ. Αποστόλου Χρήστο.

Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε παρουσίαση Πυροσβεστικού οχήματος στον προαύλιο χώρο του σχολείου και χειρισμός της αντλίας πυρόσβεσης και από τους μαθητές, με ρίψεις νερού, κάτι που τους ενθουσίασε .

Ήταν μια πολλή όμορφη παρουσίαση από τους ανθρώπους της Π.Υ. τους οποίους ευχαριστούμε.

drasi me p.y 1 drasi me p.y 2 drasi me p.y 4 drasi me p.y 5 drasi me p.y 6 drasi me p.y 7 drasi me p.y 8 drasi me p.y 9 drasi me p.y 10 drasi me p.y 11 drasi me p.y 12 drasi me p.y 13