Την Παρασκευή 22 Μαρτίου΄24 τα παιδιά της Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης, με την καθοδήγηση των δασκάλων τους κ. Πιλάλη Γρηγόρη, Κρέτσα Δημήτρη και Τσιουμάνη Ναταλίας αντίστοιχα,  πραγματοποίησαν τη γιορτή για την επέτειο της 25η Μαρτίου.

Ήταν μια όμορφη εκδήλωση, με απαγγελίες ποιημάτων, αλλά και με όμορφα σκετς, τραγούδια του΄21, καθώς και με δύο ωραίους χορούς στο τέλος της γιορτής, που επιμελήθηκε η κ. Τσίγκα καθηγήτρια Φ.Α. του σχολείου μας, με τους παρευρισκόμενους επισήμους και γονείς να χειροκροτούν πολλές φορές τα παιδιά μας για την ωραία παρουσία που είχαν.

Τη γιορτή μας τίμησαν με την παρουσία τους ο πάτερ Βασίλειος, η αντιδήμαρχος κ. Χριστοδούλου Αθ., ο νέος πρόεδρος της Τ.Ε. Γραβιάς κ. Πολύχρονος Κ. και το μέλος κ. Αγαπητού Μ. , μέλη του Συλλόγου Γονέων και οι γονείς των μαθητών. Όλους τους ευχαρισστούμε.

Τη Δευτέρα ανήμερα της 25ης Μαρτίου, το σχολείο μας συμμετείχε στις εορταστικές εκδηλώσεις της Δ.Ε. Γραβιάς και στο τέλος οι μαθητές μας πέρασαν με πολύ καλή εμφάνιση στην καθιερωμένη παρέλαση, αποσπώντας για μια ακόμη φορά, το χειροκρότημα των παρευρισκομένων.

Χρόνια πολλά και του χρόνου!

giorti 25 mar 24 1 giorti 25 mar 24 2 giorti 25 mar 24 3 giorti 25 mar 24 4 giorti 25 mar 24 5 parelasi 25mart 24 1 parelasi 25mart 24 2 parelasi 25mart 24 4 parelasi 25mart 24 5

parelasi 25mart 24 6