Σύλλογος Γονέων

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ - ΝΕΟ Δ.Σ.

Μετά από τις αρχαιρεσίες που πραγματοποιήθηκαν τον Οκτώβριο του 2019 από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, το νέο Δ.Σ. το οποίο προέκυψε έχει ως εξής:

Πονήρη Μαρία: ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αγαπητού Μαρία: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Παρατσόκα Ανδριάνα: ΤΑΜΙΑΣ

Κυριαζή Δήμητρα: ΜΕΛΟΣ

Καθρή Ελένη: ΜΕΛΟΣ

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου εύχονται στο νέο Δ.Σ. καλή επιτυχία στο έργο τους.

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ - ΝΕΟ Δ.Σ.

Μετά από τις αρχαιρεσίες που πραγματοποιήθηκαν τον Οκτώβριο του 2016 από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, το νέο Δ.Σ. το οποίο προέκυψε έχει ως εξής:

Πονήρη Μαρία: ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Κορομπίλη Ευαγγελία: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Σκόπα Ιωάννα: ΤΑΜΙΑΣ

Κουδούνα Χρύσα: ΜΕΛΟΣ

Αβράμπου Φωτεινή: ΜΕΛΟΣ

Παρατσόκα Ανδριάννα: ΜΕΛΟΣ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων διοργανώνει

εκδήλωση για την Αποκριά και προσκαλεί:

Παιδιά είμαστε έτοιμοι; Έχουμε κ έ φ ι και  ό ρ ε ξ η για ξεφάντωμα;

Εμείς έχουμε πολύ και σας περιμένουμε φορώντας τις μάσκες σας και τις στολές σας!!!

Στο καρναβάλι την Κυριακή 2 Μαρτίου και ώρα 6.οο μ.μ.

Σημείο συνάντησης το Σχολείο μας!!!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ 2012

Παρασκευή 24-2-2012

1) ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ  ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΩΝ

(Συγκέντρωση στο Πολιτιστικό Κέντρο. Μπορείτε να ΄ρθείτε μεταμφιεσμένοι ή να ετοιμαστείτε στο χώρο όπου θα σας περιποιηθούν οι καλλιτέχνες μας οι οποίοι θα σας βάψουν και θα σας χτενίσουν από τις 4:00 έως τις 6:00μ.μ.)

2) ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΚΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ

(Όλα τα παιδιά ξεκινάνε την παρέλαση παρέα με τον καρνάβαλο, περνώντας από όλα τα σοκάκια της Γραβιάς ξεσηκώνοντας τους κατοίκους για να ακολουθήσουν χορεύοντας στους ξέφρενους ρυθμούς της Αποκριάς που θα ακούγονται από τα μεγάφωνα του χωριού.

3) «ΜΠΟΥΡΛΩΤΟ» ΣΤΟΝ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΤΙΑ.

(Καταλήγουμε στο Χάνι όπου καίμε τον καρνάβαλο και τότε......αρχίζει το γλέντι)

4) «ΠΑΣΑΡΕΛΑ» ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΣΤΩΝ

(Παρέλαση όλων των μαθητικών ομάδων και διαγωνισμός τραγουδιού στο karaoke)

5) ΦΑΓΗΤΟ

(Νηστικό αρκούδι δε χορεύει ... για αυτό οι Σεφ θα σας προσφέρουν λαχταριστά σουβλάκια και λουκάνικα, θα σας κεράσουν το αναψυκτικό σας και εσείς θα πληρώσετε  1? . Και αφού χορτάσετε θα γλυκαθείτε με άφθονο ποπ-κορν που θα σας προσφέρουν μια μαγείρισσα και μια γκαρσόνα.)

6) ΠΟΛΥ ΧΟΡΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ.

Σας περιμένουμε όλους

για μια ξέφρενη ......ανεπανάληπτη βραδιά!!!!!

Μετά τις αρχαιρεσίες  που πραγματοποίησε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων στις 27/01/2014

το νέο Δ.Σ απαρτίζεται από τα παρακάτω μέλη:

Γουλιάμου Ασπασία: ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Καμπίτση Νικολέτα: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Κορομπίλη Δέσποινα: ΤΑΜΙΑΣ

Καλλία Ελένη: ΜΕΛΟΣ

Παπαδάκης Άρης: ΜΕΛΟΣ

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου εύχονται καλή επιτυχία στο έργο τους.