Όπως συνηθίζεται τα τελευταία χρόνια, έτσι και φέτος πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας η παρασκευή υγιεινού πρωινού με την επίβλεψη της καθηγήτριας Γαλλικών κας Γαζή Χαρίκλειας και με σεφ τους μαθητές των Ε΄και ΣΤ΄τάξεων.
Για μια ακόμη χρονιά δόθηκε σε όλους τους μαθητές του σχολείου μας η δυνατότητα να γευτούν και να καταλάβουν την αξία της υγιεινής διατροφής και έδωσαν το ραντεβού για την επόμενη χρονιά.
Θέλουμε να πιστεύουμε πως  η παραπάνω δραστηριότητα θα αποτελέσει μέρος της διατροφής τους και θα καταλάβουν την αξία της.

Ακολουθούν φωτογραφίες από τη δραστηριότητα:

galiko proino24 1 galiko proino24 2 galiko proino24 5 galiko proino24 7 galiko proino24 6 galiko proino24 4 galiko proino24 8 galiko proino24 9 galiko proino24 10 galiko proino24 3